St Paul Cannes

  • 38 m²
  • 1 ložnice
  • 1 koupelna

Hosté jsou vítáni, aby zůstali v apartmánu St Paul Cannes při návštěvě města Cannes.

Jídla lze připravovat v kompletní kuchyni.

Notre Dame d'Esperance Church je 1 km od tohoto ubytování typu apartmán, zatímco Provensálský trh Forville je 1,1 km daleko. Centrum města Cannes je 1 km od tohoto apartmánu. Apartmán St Paul Cannes se nachází ve čtvrti Prado - Republique, asi 5 minut chůze od Compose Ta Crepe a Chick'n Chic, kde se podává řada jídel. Autobusové nádraží Jules Ferry je vzdáleno 5 minut chůze.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near St Paul Cannes
Charmant Studio Neuf Proche Centre Et Plages
Cena pouze pro mobilní zařízení

Charmant Studio Neuf Proche Centre Et Plages

8.5
Vynikající 2 recenze
54 m od ubytování
Le Bradford Centre Cannes A 15Min Plage Et Palais
Cena pouze pro mobilní zařízení

Le Bradford Centre Cannes A 15Min Plage Et Palais

134 m od ubytování
New Flat Cannes Near Center 2 Rooms
Cena pouze pro mobilní zařízení

New Flat Cannes Near Center 2 Rooms

9.8
Skvělý 3 recenze
148 m od ubytování
    Jak se dostat do hotelu

    Letiště

    Nice Cote d'Azur
    27 km

    Vybavení

    Internet

    • Wi-Fi

    Možnosti parkování

    • Parkování

    Služby v ubytování

    • Ostraha

    V kuchyni

    • Rychlovarná konvice
    • Kuchyňské potřeby

    V pokojích

    • Topení
    • Šatna
    • Jídelní stůl

    V koupelně

    • Pračka

    Zařízení

    • LCD TV

    Obecná zařízení

    • Zákaz kouření na místě
    • Výtah
    • Detektory kouře
    • Hasicí přístroje

    Domácí mazlíčci

    • Domácí zvířata nejsou povolena !

    Důležité informace

    Přihlášení: od 15:00 do 20:00
    Odhlášení: od 08:00 do 11:00
    Číslo licence06029013173WF
    Často kladené otázky
    • Jaké známé atrakce jsou v blízkosti apartmán St Paul Cannes apartmán?
      Mezi oblíbená místa poblíž apartmán St Paul Cannes apartmán patří mimo jiné Musée de la Castre, Festivalový palác a kongresové centrum, Cannes Casino.
    • Jaké možnosti stravování najdu v blízkosti apartmán St Paul Cannes apartmán?
      Mezi restaurace v blízkosti apartmán St Paul Cannes apartmán patří restaurace Chez les jumelles a Compose Ta Crepe, které se nacházejí jen asi 5 minut chůze.
    • Jaká je velikost apartmán St Paul Cannes?
      Apartmán St Paul Cannes má celkovou výměru 38 m².
    • Nabízí toto ubytování typu apartmán pěkný výhled?
      Okna toto ubytování typu apartmán mají výhled na dvůr.

    Umístění

    Map
    Poblíž

    Letiště

    Nice Cote d'Azur
    27 km

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Zatím žádné recenze :(

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    St Paul Cannes

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít